Kolejne warki piwa od Browar Hajer czyli.. robimy swoje!

przez / piątek, 09 grudzień 2016 / Opublikowane w: Newsy/Wieści

Witajcie,

 

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale nie marnujemy czasu. Szlifujemy receptury i staramy się jeszcze bardziej podkręcić piwa, które uwarzyliśmy do tej pory. Uwarzyliśmy kolejną warkę klasycznego Stout’a, o czym już wspominaliśmy, po czym postanowiliśmy wrócić do innej receptury, AIPY FIBER. Czyli solidne ciało 15 BLG, konkretna goryczka wraz z tropikami w aromacie. Aura wymaga by warzyć piwa, które swoją mocą będą również rozgrzewały. 😉

Ale nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do warzenia kolejny warek, w ostatnimi czasie można nas było spotkać na Jarmarku na Nikiszu. Miał on miejsce akurat na Barbórkę, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy się wystawić z naszym piwem w miejscu z tak mocną śląską tradycją, w  to górnicze święto. Dziękujemy za atmosferę i spotkania z Wami. Poniżej kilka zdjęć, których autorem jest Kacper Groń z blogu Piwna Zwrotnica.

Już za niecały tydzień  17 grudnia będziecie mogli nas spotkać na Bożonarodzeniowym Jarmarku na Giszowcu. Ponownie mamy zamiar przygotować dla was aromatycznego grzańca, który rozgrzeje was w chłodny wieczór.

I ostatnia informacja. Jak można było zauważyć na naszym profilu na FB, Browar Hajer dorobił się własnego dedykowanego szkła. Jest to Nonic wyprodukowany przez Hutę Szkła w Krośnie. Nonic powędrował już do okolicznych knajp / restauracji lejących nasze piwo, oraz  specjalistycznych sklepów z piwem rzemieślniczym. Jesteśmy dumni, że możecie napić się piwa z Browaru Hajer z naszego dedykowanego szkła.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Browar Hajer

dsc_0720 wp_20161204_10_44_10_pro dsc_0321 dsc_0311 dsc_0290 20161203_1342491

 

 

Góra