Październik? Kaj ta lipcowa hica? …….U nos!

przez / czwartek, 08 Październik 2015 / Opublikowane w: Bez kategorii

Witajcie,

Zrobiliśmy sobie chwilowy „rest’ od amerykańskich chmieli, ale już wracamy na tory piwnej rewolucji. Po klasycznym Marasie, który był i jest przez wielu wysoko oceniany ( Tomasz Kopyra i jego relacja z BeerWeek: https://www.youtube.com/watch?v=h-KJBFIJUXs ), wracamy z tym co w nowofalowych piwach najlepsze. Tym razem serwujemy Wam bursztynowego Amber Ale, którego doprawiliśmy  chmielem Mosaic, wnoszącym do aromatu bukiety dojrzałych owoców. Drugim dnem piwa są wędzone słody, których wkład dopełnia smak tego piwa. Uwarzyliśmy dla Was piwo lekkie i pijalne, ale postaraliśmy się aby nie było banalne w odbiorze.

Już w piątek 09.10.15 będziecie mogli przekonać się jak smakuje HICA. Piwo poleje się z kranów w pubach i multitapach od Śląska aż po Zatokę Gdańską. Pełna lista miejsc gdzie piwo będzie premierowo podpięte poniżej:

HICA premiery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mogło być inaczej, do naszego czwartego piwa Dominik serwuje czwarty utwór: „HICA”. Tym razem Dominik wraz z Rewelsami pokazuje, że wie do czego służy gitara i perkusja. Posłuchaj historii o Fojermanie, który jest czwartym bohaterem naszych etykiet: https://www.youtube.com/watch?v=HA37cmtzROo .

 

 

Pozdrawiamy

-Browar Hajer

 

 

Góra