O NAS / SKĄD MY SOM?

Jesteśmy ze Śląska! To jest miejsce, gdzie liczy się wytrwała i dobrze wykonana praca. To jest miejsce, gdzie od kilku lat w piwnicach powstają kolejne warki naszych piw. Wychodzimy na powierzchnię, żeby tworzyć je dla Was w ilości, która zaspokoi przynajmniej część spragnionych gardeł. Ludzie pracy, gdy ją skończą, zasługują na dobre piwo i za nasz obowiązek uznajemy dostarczenie Wam takiego piwa, które robimy i będziemy robić z przyjemnością!

Wraz z piwem będziemy kultywować śląskie tradycje, które są bogate i które zasługują na to, żeby promować je w innych regionach Polski. Piwo zasługuje przecież na dobrą oprawę. Z pasją rozwijamy naszą wiedzę i zdolności piwowarskie. Z przyjemnością i ze smakiem obserwujemy piwną rewolucję, która zatacza coraz szersze kręgi na świecie. Nie będziemy przyglądać się temu biernie, zasługujecie na to, aby wziąć w niej udział!

 

My som stąd. To je miejsce, kaj ważno jest dobro robota. To je miejsce, w kierym łod kilku lot siedzymy w piwnicach i rychtujemy nasze piwa. Tera wyrychtujemy je w browarze, co by teeeela chopów i bab mogło sie napić. Czymu to robimy? Po robocie mocie se dychnonć i wypić dobre piwo, najlepiej te, kiere my wyrychtujemy.

Piwno rewolucja dotarła na Śląsk, a nom już sie mierznom te lagery, co ich pełno. A jak se jaki gorol kupi Hajera, to przinajmniyj bydzie wiedzioł co sie u nos pije i jak sie u nos godo.

 

Bez tytułu

  Browar Hajer: Szymon, Maciek i Dominik.

 

Góra

Jesteś pełnoletni / Mosz łosimnoście lot?

TAK / NIE