MARAS – butelkujemy i wysyłamy!

przez / wtorek, 08 Wrzesień 2015 / Opublikowane w: Newsy/Wieści

Nasze ostatnie dziecko, Stout MARAS ( nasze-piwa-co-wyrychtowali) , w ciągu kilku dni trafi na półki sklepowe z dobrym piwem i do najlepszych pubów z piwem rzemieślniczym. Piwna rewolucja nabiera rozpędu, leczy my postanowiliśmy na chwilę zmienić kierunek i uwarzyć coś klasycznego.  MARAS ma 14 stopni plato, a ilość chmielu dodanego na goryczkę daje 45 jednostek IBU. Odmiany chmielu, których użyliśmy pochodzą z różnych zakątków świata:  polska Marynka, amerykański Tomahawk oraz angielski Fuggles. To połączenie nadaje piwu solidną goryczkę, która wraz z palonymi słodami oraz płatkami jęczmiennymi, daje lekko wytrawnego nieprzejrzystego Stouta o kawowym aromacie. Jesteśmy dumni i nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli go posmakować.

Nie mogło być inaczej, piwo osadzone jest jak zawsze w  w śląskiej stylistyce. Nasz bohater umaraszony i wysoko nad ziemią, ale bez strachu wykonujący swoją ciężka pracę. Kominów na Śląsku nie brakuje, ale roboty w marasie się nie boi!

Maras10

 

Powoli nadchodzi jesień, więc pora na  treściwsze piwa. Oto nasza propozycja na chłodniejsze wieczory. Masz ochotę na chwilę wytchnienia i powrót do klasyki? Sięgnij po Marasa!

 

 

#Tukej Jest Hajer

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy

-Browar Hajer

 

Góra