Jadymy z fest z chmielami! Pierwsza American IPA Hajerów!

przez / środa, 13 Styczeń 2016 / Opublikowane w: Newsy/Wieści

Ten styl po prostu trzeba było uwarzyć! Nadeszła pora na pierwszą komercyjną warkę American India Pale Ale od Browaru Hajer, piwo ‚FIBER’. Nasze piwo będzie zdrowo dochmielone takimi odmianami jak  Citra, Green Bullet, Amarillo, Magnum, Nugget, Centennial, Mosaic i Tomahawk. Oj dużo tego, można dostać ‚FIBRA’ na samą myśl… i właśnie dlatego nazwa tego piwa to śląskie określenie na dreszcz / gorączkę. Do tego treściwość na poziomie 15 BLG, biorąca się z najlepszych odmian słodów oraz gorycz na poziomie 65 IBU. Cytrusowo, żywiczno, kwiatowo doznania gwarantowane.

Czujesz dreszcz przebiegający przez plecy?? Spokojnie, to tylko FIBER. 😉

FIBER_PREMIERA3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piwo ukaże się na przełomie stycznia i lutego.

Równolegle ukaże się druga warkę naszego słonecznego American Wheat ‚FLAPS’. Cierpiąc na chroniczny niedosyt słońca o tej porze roku, postanawiamy dostarczyć je w formie płynnej. Owocowy w smaku i aromacie, o delikatnej fakturze biorącej się z dużego udziału słodów pszenicznych w zasypie  Piwo wysoko oceniane w ‚Wielkiem Teście American Wheat’ znanego polskiego blogera, zdobywało uznanie za lekkość i pijalność, co przekładało się na wysokie oceny w portalach RateBeer i Untappd.

Masz ochotę na chwilę wytchnienia od ciężkich piw z dominacją ciemnych i palonych słodów, śmiało sięgaj po FLAPSA. ‚Bez miynsa, ale z chmielem’.

 

Pyrsk!

-Browar Hajer

 

 

Góra