Bajzel…. Ale BAJZEL….. Cascadian Dark Ale BAJZEL!

przez / środa, 11 Listopad 2015 / Opublikowane w: Newsy/Wieści

Nie zwalniamy, jadymy dalyj z naszym kolejnym piwym: Czorna IPA attack!Bajzel  drugie ciemne piwo łod Hajerów, kiere mo 15 BLG, 6 % alk. i 65 IBU  – czyli że jest fest gorzkie. Srogo chmieli, wrazili my do niego: chinook, citra, centennial, cascade, amarillo, magnum…  nojlepsze i aromatyczne,  ze Stanów. Nojpierw warzone doma, sprawdzone, a późniyj w browarze – do Wos. W szynkach w drugiej połowie listopada.

Nie udawej mocarza… wypij se BAJZA!

Gryfno etykieta wyrychtowoł nom Mateusz Jaromin, kiery projektowoł też inksze  grafiki z naszyj strony i FB.

 

 

Już w drugiej połowie listopada do sklepów trafi nasze kolejne piwo –  Czarna IPA „Bajzel”. To nasze drugie ciemne piwo, o mocy 15 BLG, 6% alk. i 65 IBU. Potężną dawkę goryczy zapewnia zestaw chmieli, w którym dominują amerykańskie aromatyczne odmiany, takie jak: chinook, citra, centennial, cascade, amarillo a także magnum. Jak w wypadku poprzednich piw najpierw warzone w domu, a dopiero później przeniesione na aparaturę w browarze.  Zawsze wybieramy najlepszą recepturę, aby później uwarzyć ją dla Was. Do pubów trafi już w drugiej połowie listopada.

Nie udawaj mocarza…. wypij se BAJZLA!

Kolejną etykietę realizował dla nas Mateusz Jaromin, który jest również odpowiedzialny za inne grafiki pojawiające się na naszej stronie i FB.

 

 

 

Bajzel_mockup_beztla(1)

 

 

 

Góra