Piwo Ludzi pracy? Nie mogło zabraknąć FARORZ’a!

przez / wtorek, 29 Marzec 2016 / Opublikowane w: Newsy/Wieści

Frelki i karlusy…. te dobre i te chachary kiere grzeszom. Pozur bo ciśnie FARORZ, a to jest fest chop kiery wszyndzie czimo ordnung.                                                                                                                                    Niy mosz siły? Brak ci wiary? Obadaj se co juzaś Hajery uwarzyły!

 

Witajcie,

Za oknami powoli robi się coraz cieplej, więc korzystając z niskich jeszcze temperatur, postanowiliśmy zaserwować wam kolejne ciemne piwo.  Tym razem zdecydowaliśmy się rozwinąć naszego pierwszego stout’a, o wdzięcznej nazwie MARAS i doprawić mocno nowofalowymi chmielami, w stronę stylu American Stout. Chmiele Simcoe i Cascade zrobiły swoje! W piwie oprócz klasycznych palonych i kawowych aromatów pojawia się zapach cytrusów, sosny i żywic. Wymienione aromaty nadają piwu orzeźwiający charakter, więc uważajcie…. pije się lekko, ale treściwość posiada na poziomie 14 stopni BLG co daje 5,5% alkoholu.

Tym razem nasze piwo ubraliśmy w postać, której nie może zabraknąć wśród Ludzi Pracy. To Farorz – inaczej ksiądz proboszcz na Śląsku. Konkretny facet, który potrafi wesprzeć dobrą radą, ale też złapać za kark i doprowadzić do porządku. I rządzi parafią, a to nie byle co ;).

Czy nasze piwo jest godne nazwy FARORZ? Przekonaj się sam sięgając po naszego American Stout’a!

 

 

Farorz_mockup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-Browar Hajer

 

 

 

 

 

Góra